מה קונים לגבר שיש לו הכל?

הגברים של היום הם לא הגברים של פעם? אם בעבר קרם פנים היה מילה גסה, הרי שהיום לרבים מהם יש מגירת תמרוקים, שלא מביישת גם את הפשיניסטיות המתמידות ביותר, הגברים של היום גם מתלבשים יותר טוב,  ונשארים מעודכנים בכל הטרנדים האחרונים. גם בפן הרגשי, נראה כי יותר ויותר גברים פונים לעזרה נפשית ומנסים לחיות בשלום עם כל הרגשות שלהם, כן הגברים החדשים גם בוכים, וזה לא הופך אותם לפחות גיבורים. אז מה קונים לגבר שיש לו הכל? אספנו עבורכם כמה רעיונות מדליקים.

הגבר שאוהב לטייל ולשהות בחיק הטבע

הגבר שלכם מכור לחיק הטבע, כשמש הסתיו מאירה את היום, לא תמצאו אותו בין ארבעה קירות, הוא מטיב לכת בטיוליו ומאובזר בכל החידושים האחרונים, ולכן יותר מכל הוא צריך מתנות מיוחדות לגבר, שיהפכו את חווית הטבע להרבה יותר מגניבה. תוכלו לרכוש עבורו פנסים חזקים, שיאפשרו לו לטייל בבטחה גם במערות החשוכות (כל גבר מטייל ישמח לעוד פנס טוב, כי תמיד צריך), גרילנדת נורות לד צבעוניות, שתהפוך את השהיה בגינה לחוויה, סט קופסאות שומרות קור וחום, שקי אחסון עמידים, וכל דבר קטן, שפשוט ישדרג את החוויה שלו, אך הוא לא חשב על כך קודם?

איך תוכלו לדעת? פשוט תשאלו? אולי גם תצטרפו לאחר מטיולי ההרפתקאות שלו, תראו במה הוא מתקשה, ומה היה הופך את החוויה שלו למושלמת, ופשוט רכשו לו מתנה לגבר ליום הולדת, שתגרום לו להרגיש, שמישהו ראה אותו באמת וחשב עליו, ולזה אין שום תחליף.

הגבר שאוהב לשבת בבית

"אם אוהב להיות בבית" של אריק איינשטין נכתב על הגבר שלך, אז כנראה, שגם הוא אוהב לשבת ספון בכורסא בין הספרים הישנים עם ספל תה ביד, להגות ולתהות על דברים ברומו של עולם. הוא גבר אינטליגנט אין ספק, העולם רועש לו מדי, הוא יעדיף את החוויות האינטימיות, קשרים אישיים, את אמתותם של הדברים.
גבר כזה פחות מעריך דברים חומריים, עולם הרוח והרגש מדברים אליו, ולכן יותר מכל יעריך מתנות, שישפרו אותו, שילמדו אותו משהו אודות עצמו, שיעבירו אותו תהליך.
זה יכול להיות פינוק בספא, ביקור של שף אישי, שיבשל ארוחה, אולי עציץ חדש, אם הוא חובב צמחיה, רק הקפידו על דבר אחד, אל תחליפו לו את הכורסא האהובה.

לסיכום, יש גברים מוחצנים ויש גברים מופנים, ויש גברים, שהם גם וגם, גם בחוץ וגם בפנים. התבוננו בגברים שלכם, למדו את אורחות החיים שלהם, למדו מהם מה חסר להם, תוכלו לשאול, להבין בין המילים, ותוכלו לרכוש מתנה לגבר ליום הולדת, שהוא לעולם לא ישכח, שתשפר באופן משמעותי את אורך חייו,מתנות מיוחדות  לגבר, שיהיו כל מה שהוא צריך ברגע הזה, ממש עכשיו.

הזמנת ספא מומלץ מבצעי ספא
השאירו פרטים ונחזור אליכם