כל הסיבות לערוך את יום הגיבוש דווקא בספא

יום גיבוש הוא לפני הכל יום של פינוק

ביום הגיבוש שאתם עורכים לעובדים שלכם, יש לכם שתי מטרות: האחת היא ללכד ולגבש את העובדים שלכם, ולדאוג שלמחרת הם מגיעים אל יום העבודה כצוות חזק יותר, והמטרה השנייה היא להפוך את היום הזה ליום של כייף עבורם. בעת שאתם מחפשים אטרקציה לטובת יום גיבוש לעובדים, נדמה שספא הוא המקום המגבש והחווייתי ביותר. ביום גיבוש ופינוק שכזה, העובדים שלכם נהנים יחד מאותה חוויה יוצאת דופן, ובאמצעותה הם מתלכדים ומתגבשים.

פינוק אישי לצד גיבוש קבוצתי

גיבוש אינו נוצר בעקבות הכותרת שנותנים ליום, אלא בעקבות התוכן של היום הזה. ביום גיבוש כזה שתערכו בספא, אתם מעניקים לעובדים שלכם פינוק אישי המוענק לכל אחד ואחת מהם, לצד גיבוש קבוצתי הנוצר מעצם החוויה והנוכחות של כולם ביום שכזה. מרכזי הספא יוכלו להתאים לכם תכנית טיפולים ייחודית שתשלב את הטיפול האישי לצד פרק זמן שבו תוכלו לערוך פעילויות שונות על פי בחירתכם ועל פי התכנית שלכם ליום הגיבוש.

הכי רחוק מהמשרד, הכי קרוב לחופשה

מחפשים אטרקציה לטובת יום כיף לקבוצות? על מנת להעצים את תחושת הכייף שלכם ושל העובדים שלכם, נסו לחשוב איזו אטרקציה או פעילות הכי רחוקה מהפעילות שלכם במשרד. אם פינוק בספא היה נחשב עד היום למתנה יוקרתית המוענקת רק באירועים מיוחדים כדוגמת ימי הולדת, ימי נישואין או הפתעה רומנטית לבן או בת הזוג, הרי שאתם כעת יכולים להנות מספא מפנק במסגרת מקום העבודה. הגיבוש והפינוק בספא לוקחים אתכם הכי רחוק מהמשרד, והכי קרוב לחופשה.

מתעלים על כל הציפיות של העובדים

ימי גיבוש לחברות וקבוצות הם ימים מפנקים ומהנים מצד אחד, אך גם ימים שהפכו לימים שניתן לצפות אותם מראש. העובדים שלכם, שכבר נהנו מכמה ימי גיבוש במסגרת מקום העבודה, כבר מודעים לכך שישנו מגוון לא רחב במיוחד של פעילויות, ובכל שנה ישנה תחושה של מיחזור הפעילויות. בעת שתעתיקו את יום הגיבוש שלכם אל יום פינוק וגיבוש בספא, הרי שאתם לא רק גורמים להנאה גדולה בקרב העובדים שלכם, אלא גם מפתיעים אותם בחוויה יוצאת דופן! אז מה היה לנו עד כה? יום גיבוש, יום כייף וכעת גם הפתעה גדולה.

גיבוש נפלא המתאים לכל עונה

בעוד ישנן פעילויות שונות לטובת יום הגיבוש המתאימות לחלקים שונים בשנה, הבילוי המשותף שלכם במסגרת העבודה בספא, מתאים לכל ימות השנה. כאשר מדובר על פינוק שכזה, הרי שאין לו זמן מתאים, ובכל עונה ובכל יום כולם היו שמחים להנות מאטרקציה שכזו. בימי החורף הקרירים או בקיץ השרבי – מדובר על חוויה מגבשת ומלכדת לכם ולעובדים שלכם. כל שנותר לכם הוא להחליט מתי אתם רוצים להתגבש, ולהתחיל להתרגש!

הזמנת ספא מומלץ מבצעי ספא
השאירו פרטים ונחזור אליכם