יום כיף בתל אביב

תל אביב הייתה מאז ומתמיד ה"עיר ללא הפסקה" שלנו. גם מי שמגיע אליה לחופשה מרגיש שהוא צריך להצטרף לחגיגה ולחוות כמה שיותר ממנה. על החוף, בטיילת, במסעדות הכי טובות, בבתי הקולנוע והתיאטראות, במועדוני ההופעות ופשוט בנסיעה ברחובותיה הציוריים יותר ופחות. יש דרכים להוסיף אפילו עוד יותר תחושת אדרנלין לבילוי שלכם בתל אביב. דמיינו לעצמכם חופשה או יום כיף בתל אביב על גלגלים, הכי מהיר, הכי עוצמתי, הכי ללא הפסקה.

שוכרים אופניים ליום אחד:

בשנים האחרונות עברו רבים מתושבי תל אביב לנסיעה על אופניים. העירייה תומכת ביוזמה הזו והציבה במקומות שונים בעיר עמדות להשכרת אופניים.

השכרת האופניים מאפשרת לכם לנוע ברחובות העיר שבחלקם יש גם מסלולי אופניים מיוחדים, להגיע ליותר מקומות במהלך החופשה או יום הכיף שלכם ולנצל כל דקה, מבלי להמתין לתחבורה הציבורית, לחכות בתוך מונית עצבנית מול רמזור שאינו עובד או פשוט להיתקע בפקקים. תוכלו לטייל בין הסימטאות של יפו, לנסוע לאורך הטיילת או להיכנס לרחובות הציוריים של שכונות כמו נווה צדק או פלורנטין.

סיורי סגווי ברחבי העיר:

רכבי הסגווי מספקים אטרקציה תל אביבית מיוחדת במינה – סיור מודרך לאורך הצירים המסקרנים יותר של העיר ללא הפסקה. אפשר ליהנות מיום כיף בתל אביב על סגווי לאורך הטיילת על החוף, מרידינג ועד יפו או להפך. לעצור לארוחה עם כל הקבוצה ולהנות מהבריזה, לעלות על הסגווי ולהמשיך בסיור וכן הלאה.

לצד הסיור לאורך החוף, אפשר להנות מסיור ביפו העתיקה, ברחובות נווה צדק, בשדרות רוטשילד ובמקומות נוספים בעיר. הסיור מתאים למבוגרים, לילדים, לקבוצות קטנות או גדולות ולכל מי שרוצה להנות מזווית קצת אחרת על העיר.

הסיורים מועברים על ידי מדריכים מקצועיים ומוסמכים, שמכירים את תל אביב ולוקחים את המשתתפים בסיור לתוך חוויה שכוללת סיפור, אדרנלין ותנועה.

אוטובוס מטיילים:

ישנן חברות בתל אביב שמספקות אטרקציה שמזכירה את רחובות לונדון. אוטובוס מטיילים שיוצא אל רחובות תל אביב, גגו פתוח והוא נותן לבריזה הקרירה מהים לצנן את מזג האוויר החם ששוכן בעיר בדרך כלל. במהלך הסיור בעיר מגיעים לכל האתרים החשובים במרכז תל אביב, עוצרים ושומעים הדרכה ונהנים מסיבוב שנותן טעם של עוד וממקם לכם על המפה את כל המקומות שלא כדאי לפספס.

שיט לאורך הנמל:

נמל תל אביב ונמל יפו לצדו מציעים אטרקציות תיירותיות על גלגלים, או יותר נכון, על מנוע הסירה. שיט לאורך חופי תל אביב הוא חוויה שבדרך כלל שמורה לאורחים מחו"ל שרוצים להנות ממראה העיר הלבנה בשעות השקיעה או בלילה, כאשר היא מתכסה באורות ללא הפסקה. את השיט מציעות חברות מתמחות שנמצאות בדרך כלל באזור הנמל והוא מתאים בעיקר למי שמגיע במסגרת טיול קבוצתי או משפחתי עם משתתפים רבים.

הזמנת ספא מומלץ מבצעי ספא
השאירו פרטים ונחזור אליכם