אילו סוגי טיפולי פנים ניתן לקבל בספא?

אילו סוגי טיפולי פנים ניתן לקבל בספא?

עם השנים אנחנו יכולים לראות ולהרגיש את עור הפנים שלנו הולך ומזדקן, לא משנה כמה נדאג ונטפח אותו, ישנם מספר טיפולים אשר נחשבים בגדר חובה אותם לא נוכל לבצע בעצמנו בבית ועלינו יהיה לבקר בספא מומלץ. בכתבה הבאה נסקר לכם את כל האפשרויות אשר עומדות לרשותכם כאשר אתם מעוניינים לעבור טיפול פנים בספא.

טיפולי פילינג

לטיפולי פילינג שונים ישנם הרבה דרכים ושיטות מגוונות אשר כולם נועדו לעשות דבר אחד: לנקות ולטהר את העור והשכבות התחתונות שלו בעזרת קילוף של תאי העור המתים אשר נותן לעור הזדמנות לחדש את עצמו. הפילינג הינו חיוני עבורנו ומאפשר לעור שלנו להיראות צעיר ורענן.

במהלך היום אנחנו נתקלים בגורמים מזהמים רבים אשר אותם אין לנו בכלל אפשרות לראות, בין אם מדובר באבק או לכלוך אשר עושה את דרכו אל שכבות העור שלנו, ניקיון יסודי של עור הפנים מנקה לנו רק את השכבה העליונה וכך אנחנו נאלצים לפנות לדרכים אחרות כדי לעבור ניקוי יסודי.

רוב טיפולי הפילינג השונים מתבססים על פתיחה והרחבה של נקבוביות העור וגירוד וקילוף של לכלוך וגורמים מזהמים החוצה. כך תאי העור המתים גם נשטפים בסיום התהליך והעור שלנו דואג לחדש אותם, מה שיוביל למראה עור רענן ובריא יותר.

טיפול פילינג פנול לדוגמא קיים בעולם כבר מעל ל-50 שנים והוא עושה שימוש בחומצה קרבולית, הטיפול מתאים לאנשים בעלי עור בהיר בגלל העובדה שהוא יוצר גוון עור בהיר יותר כאשר הסתיים הטיפול.

פילינג מכני עושה שימוש במכשירים מונעים אשר דואגים לגרד את השכבות העליונות של העור שלנו אשר מזרז את חידוש תאי העור וייצור הקולגן בתאים מתחזק.

פילינג כימי עושה שימוש בתמיסה כימית אשר גורמת לעור שלנו להתקלף מעצמו. כאשר תאי העור החדשים נוצרים, מראה העור חלק ורענן יותר. טיפול כזה מתאים במיוחד למי שיש בעיות בעור כמו פצעונים או עור יבש.

טיפולי אנטי אייג'ינג

הטיפולים השונים אשר נועדו לחדש את העור ולתת לו מראה צעיר יותר מבוססים על כמה עקרונות אשר לרוב מנסים לחזק את תהליך ייצור הקולגן הטבעי בעור וחיזוק האלסטין. ישנם טיפולים אשר עושים שימוש בפפטידים והם תוקפים את הרדיקלים החופשיים במטרה לספק כמה שיותר נוגדי חמצון לעור.

נוכל למצוא טיפולים אשר מבוססים על שמנים טבעיים ופירות אקזוטיים. רוב הטיפולים משלבים בתוכם ויטמינים שונים היכולים לתת לעור שלנו חיזוק משמעותי.

טיפולי פנים לאקנה

אקנה, פצעונים או פצעי בגרות יכולים להגיע בתור מכה של ממש ותהליך הטיפול בבעיה יכולה להיות תהליך לא קל כלל. הרוב הגדול של האוכלוסיה נתקלים בתופעה בתקופה כזו או אחרת, ואפילו מעל גיל 25, ממוצע של כמעט ממחצית מהאנשים עדיין סובלים מפצעונים.

רוב טיפולי הפנים לאקנה מותאמים באופן אישי לפי גורם הבעיה הרלוונטי.

הזמנת ספא מומלץ מבצעי ספא
השאירו פרטים ונחזור אליכם