איך בוחרים מתנות לראש השנה?

ראש השנה הוא הזדמנות נפלאה לחגוג בקרב בני המשפחה, לפגוש קרובים רחוקים שלא ראינו הרבה זמן וכמובן ליהנות ממטעמי החג המצוינים. ראש השנה הוא גם הזדמנות מצוינת עבור המעסיקים לפרגן לעובדיהם במתנות נחמדות, מתנות מושקעות ויפות. איך בוחרים מתנות לראש השנה? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם, המעסיקים, במשימה החשובה:

מה מסמלת עבורכם המתנה

מחפשים מתנות לעובדים שלכם? מתלבטים אילו מתנות לעובדים מושלמות לחג הזה? אם כן, חפשו מתנה שמסמלת משהו עבורכם, מתנה שמביאה אתה מצד אחד את המסורת של החג ומצד שני גם מהווה אלמנט קישוטי. השילוב שבין השניים יאפשר לעובדים שלכם ליהנות ממתנה נפלאה לכבוד ראש השנה, מתנה שהיא מזכרת בלתי רגילה.

מארז שי

יותר ויותר מעסיקים בוחרים מתנות לראש השנה עבור העובדים שהן חלק ממארז שי. מארז כזה יכול לכלול מספר פריטים שיחד יוצרים את המתנה המושלמת. זה יכול להיות מארז של דברי מתיקה טובים שמתאימים לראש השנה, מארז של מגבות ומצעים, מארז של סבונים ריחניים ומוצרים שונים לאמבט ועוד ועוד. המארזים הם אפשרות לא רעה שיכולה להתאים הן לגבר והן לאישה ופתרון למעסיקים שמתלבטים מה לתת לעובדים.

שימו דגש גם על האריזה עצמה

שימושית ככל שתהיה, אם המתנה שבחרתם עבור העובדים לא ארוזה יפה, היא תאבד את כל הקסם שלה. ולכן, לפני שאתם בוחרים את המתנות, וודאו שהן מגיעות באריזות יפות ובמידה ולא, דאגו אתם בעצמכם לארוז אותן. אל תשכחו לצרף גם ברכת חג שמח צבעונית ויפה, כחלק מהמתנה.

מי מקבל את המתנה ומה התקציב

כדי לוודא שאכן בחרתם את המתנה המתאימה לעובדים שלכם, חשוב שתיקחו בחשבון גם את קהל היעד עצמו. כלומר, מי הם העובדים, מה מעניין אותם, מה ישמח אותם ועוד. התייחסות לכך תעזור לכם להתמקד במשימת חיפוש המתנה ותעזור לכם למצוא את המתנה המושלמת לכבוד ראש השנה. מעבר לכך, כדאי גם שתבחנו את התקציב שברשותכם. המתנות מוצעות בטווח רחב של מחירים. מחיר המתנה לחג מושפע מפרמטרים שונים כמו הכמות שאותה תרצו להזמין, סוג המתנה ועוד. הקצו לטובת העניין סכום כסף ריאלי והקפידו שלא לחרוג ממנו.

נצלו את החג כדי לפרגן לעובדים שלכם

החג הוא הזדמנות נפלאה לפרגן לעובדים המסורים שלכם. אלה שמקדישים בכל יום לא מעט שעות להצלחתו של העסק, להצלחתה של החברה. בחרו מתנות בעלות ערך, מתנות שתוכלנה לשרת אותם כהלכה. גם אם הדבר כרוך בהוצאה כספית לא גבוהה, ההוצאה הזו תהיה משתלמת מאד בסופו של דבר ותגרום אושר לעובדים. במידה וניתן, אפשרו לעובדים שלכם לבחור. כחלק מהפרגון, הציעו להם כמה מתנות שונות ואפשרו לכם לבחור מתוך ההיצע את המתנה המתאימה.
אנו מציעים מגוון שוברים לספא במחירים ללא תחרות, באתר דואו ספא תוכלו למצוא מגוון מבצעים ושוברים במתנה לעובדים שלכם.

הזמנת ספא מומלץ מבצעי ספא
השאירו פרטים ונחזור אליכם