דואו בוטיק ספא

ספא בתל אביב – דואו ספא תל אביב

במקום בו פעל בעבר קולנוע פריז המיתולוגי וליד הים, הוקם דואו בוטיק ספא בתל אביב כדי לאפשר לכם לעצור ולהשקיע בעצמכם כמה שעות של רוגע ופינוק בתוך הקצב הסואן של החיים. בדואו ספא בתל אביב שמו דגש מיוחד על עיצוב המקום לפרטיו, מהתאורה האינטימית והצבעים המרגיעים ועד מוזיקת הצ'ילאוט שתישמע בחדרים, כך שיתאפשר לכם להתנתק מהיומיום באופן מוחלט ולהתרכז אך ורק בנעימות ובכיף של עצמכם.

כל הטיפולים בדואו בוטיק ספא ניתנים בסוויטות פרטיות יוקרתיות ומאובזרות הכוללות ג'קוזי פרטי ומלתחות צמודות. הסוויטות המפנקות יאפשרו לכם לעבור את החוויה הייחודית של דואו המבוססת על עיקרון ה-extended stay – הארכת חווית הפינוק והעצמתה, כך שלא תצטרכו לעזוב את הסוויטה עם סיום הטיפול, אלא תוכלו להמשיך את ההרגעות והנעימות שאתם חווים גם הרבה אחריו.

עיקרון זה הוא אחד הדברים שהופכים את הביקור בדואו ספא תל אביב לחוויה כה מעצימה. ספא הבוטיק של דואו ספא הוא הספא המוביל בישראל עבור חוויות זוגיות, שכן נדמה שעד כמה שהעיסוי היה מפנק, הכיף האמיתי רק מתחיל. ספא בתל אביב בספא הבוטיק של דואו ספא יאפשר לזוגות שמחפשים את האווירה הרומנטית ליהנות לאחר המסאג' מאטרקציות נוספות שיגבירו את תחושת ההנאה ויסייעו לכם בחוויה הזוגית. אמבט מלחים ריחני, בקבוק קאווה צונן ואפילו הזמנת ארוחה שתגיע אליכם היישר לספא ממסעדה איכותית באזור, כל אלה ממתינים רק לכם לצד לא מעט אפשרויות נוספות.

כמובן שלא רק חוויה זוגית מצפה לכל מבקר בספא הבוטיק של דואו ספא בתל אביב, אלא שפע של טיפולים שונים מהם יוכל כל אדם ליהנות בצורה נפלאה. כל מי שמחפש אחר ספא בתל אביב ומגיע אל דואו ספא בוטיק יכול ליהנות למשל מעיסוי שוודי, עיסוי מפנק בשמן שקדים שמטרתו להרפות שרירים ולהפיג מתחים, כשעוצמת הטיפול משתנה בין מטופל למטופל. גם עיסוי רקמות עמוק ניתן למצוא בדואו ספא תל אביב, עיסוי שמטרתו להקל על המטופל ממתחים פיזיים ורגשיים כאחד, וכמוהו גם שיאצו, רפלקסולוגיה וטיפולים נוספים ומגוונים.

ספא בתל אביב - duo-spa

ספא בתל אביב – duo-spa

טלפון ישיר לסניף דואו בוטיק ספא: 03-7447774
כתובת הספא: הירקון 106 תל אביב (מול מלון דן)
אתר האינטרנט של דואו בוטיק ספא בתל אביב
באתר תוכלו למצוא 
מבצעים והנחות וכן לקבל מידע מפורט על החבילות המוצעות

 

  • ספא יוקרתי בתל אביב
  • מתנה ספא בתל אביב
  • מבצעי ספא תל אביב
  • ספא בתל אביב
  • ספא מומלץ בתל אביב
  • יום  פינוק בתל אביב בספא

הזמנת ספא מומלץ מבצעי ספא
השאירו פרטים ונחזור אליכם