ספא זוגי במבצע

האם חבילות ספא זוגי מתאימות אך ורק לזוגות ביום רומנטי ? כלל וכלל לא, אמנם חבילות ספא זוגי מתאימות עד מאוד לזוגות אוהבים המבקשים ליהנות מיום ספא זוגי, רומנטי ומפנק יחד, אך בד בבד מתאימות החבילות גם לזוג חברות טובות, שותפים לעבודה, בילוי אידאלי באווירה מיוחדת של אם וביתה ובכלל לכל שילוב זוגי בו תרצו לכם ללכת ולהתפנק בחבילות ספא לזוג.

מה הן החבילות מהן תוכלו לבחור בהזמנת ספא זוגי במבצע  ?

שילוב נכון של ספא מוביל ומקצועי בו שוררת אווירה נינוחה וקסומה והעיסוי הינו מקצועי ומרגיע (מה שמאפשר לכם תחושה טובה ומרגיעה) הינו שילוב מנצח ליום מפנק ומושלם.
על כן, הבחירה בהגעה לבילוי מהנה בספא זוגי הממוקם במיקום מרכזי ומאפשר את קבלת  הפינוקים הטובים ביותר בתחומו היא ללא ספק בחירה נבונה בספא מושלם בעבורכם,
שכן, הכיף הגדול ביותר הוא ללכת לספא זוגי ביחד עם בת הזוג וליהנות מבילוי משותף מפנק בספא.
ישנן חבילות רבות הנכללות בספא זוגי ומגוון שירותים ומבצעים הקיימים בספא, כאשר המובילות והנבחרות בחבילות אלו הן ללא ספק חבילות ספא לזוג, אשר נרכשות על ידי הזוג יחדיו או כמתנה מפתיעה ומפנקת של האחד לשני.

עיסוי זוגי במשך 45 דק' – עיסוי זוגי של 45 דקות נבחר על ידי בני הזוג מתוך מגוון העיסויים הקיימים, הכוללים : שוודי, רקמות, רפלקסולוגיה, תאילנדי, אבנים חמות, הודי ועוד…)
עיסוי זוגי בסוויטה מפנקת  - עיסוי זה עוסק כולו בהעצמת האהבה ובמתן פרטיות מוחלטת לזוג (מלבד לזמני העיסוי), כך שזוגות הבוחרים בעיסוי זה נהנים מאווירה רומנטית מוחלטת ומאבזור איכותי ומתקדם של סוויטה מיוחדת ומפנקת בה ייהנו ממגוון פינוקים מיוחדים שהוכנו מבעוד מועד בעבורם.
עיסוי יחיד – לעיתים רבות מגיעים אתם לספא עם בני הזוג אשר אוהבים ליהנות ממתקני הספא השונים (ג'קוזי, סאונות, מקומות ישיבה מרגיעים, בריכה ופינות שיזוף( אך אינם חושקים כמותכם בעיסוי מקצועי מהנה.
לשם כך בדיוק תוכלו להזמין את חבילת הספא המעולה של עיסוי ליחיד, בה יינתן לבן הזוג המעוניין העיסוי המתבקש ואילו האחר יוכל ליהנות משימוש במתקני הספא (בתשלום).-
ועוד…

המתקנים בספא

בכל ספא איכותי ומקצועי יעמדו לרשות הלקוחות מתקני ספא הכלולים במחיר של הספא : ג'קוזי, סאונה רטובה , בריכה חיצונית ופינת שיזוף.
כך שתוכלו לנצל את שארית היום (לאחר העיסוי המיוחל, להישארות באזור הספא ולפינוקים משלימים במתקנים השונים).

הזמנת ספא מומלץ מבצעי ספא
השאירו פרטים ונחזור אליכם