לוקרים לספא ומרחצאות – כדאי לדעת!

כשאתם מגיעים לספא בכדי לחגוג יום נישואין, יום הולדת עם בן או בת הזוג שלכם או סתם אפילו ליום כייף מהנה עם חברות כדי להתנתק מכל הרעש שיש שם בחוץ ואפילו לפעמים לבדכם, אתם רוצים שהכל יהיה מושלם. כשאתם מגיעים לספא אתם רוצים להרגיש וגם לדעת שסכום הכסף אותו אתם משלמים הן עבור הטיפול, הן עבור המתקנים השונים-אמבט הג’קוזי, הסאונה, הבריכה והן עבור התוספות השונות- יין, גבינות ופינוקים יצדיק את מה שאתם מקבלים.

 אחד המוצרים החשובים ביותר כאשר אנחנו מגיעים לספא או למרכז מבקרים בו מרחצאות (ים המלח, בריכות גופרית, בוץ וכדומה) הינו לוקרים. כשאנו מגיעים לספא אנו רוצים לאחסן את הדברים האישיים שלנו- פלאפונים, ארנק, תיק, הבגדים שעמם באנו, לשים על עצמנו חלוק מפנק, בגד ים, כפכפים ולשכוח מהכל. לשכוח מהפגישות, מהמיילים, מהווטסאפ המציק, מהפייסבוק החופר ופשוט להתנתק. לכן, לוקרים לספא ומרחצאות הינם מוצר מרכזי, חיוני וחשוב עליו יש לשים דגש לפני שמחליטים לפתוח מקום כזה לקהל הרחב.

לוקרים לספא - איך בוחרים?

ראשית כל חשוב לבחור בלוקרים עמידים למים שכן מקומות כמו ספא ומרחצאות לרוב מצוידים בבריכת שחייה, בריכות טיפולים, סאונות רטובות ו/או יבשות, אמבט ג’קוזי ולכן אם לא נבחר בלוקרים שעמידים למים וללחות הם עלולים להחליד, להתקלף ואפילו להתעוות תוך זמן קצר ואז כל הכסף שהשקענו בהתקנת מערכת לוקרים מקצועית יהיה לחינם. שנית כל כדאי לבחור במערכת לוקרים עם מנגנון נעילה סופר איכותי גם אם זה דורש מאיתנו להשקיע קצת יותר. הרעיון בספא או במרכז המספק טיפולים הוא להכיל כמה שיותר אנשים במהלך השנה ולכן מדובר במוצר שחייב להיות חזק עם עמידות גבוהה, מיוצר מחומרי הגלם האיכותיים ביותר ובטכנולוגיה מתקדמת. טרם אתם בוחרים מערכת לוקרים, כדאי להכיר את העובדה שהיום השוק מציע מערכת לוקרים ממוחשבת אשר מיוצרת בחו״ל ונקראת RFID. מערכת זו איננה מצריכה מכם להצטייד במנעולים עם מפתחות שכן היא פועלת באופן דיגיטלי על ידי תוכנה ומחשב כך שאתם יכולים בזמן אמת לדעת בדיוק כמה אנשים עושים שימוש בלוקרים, כמה תאי אחסון נשארים פנויים ובמידה ומישהו שוכח את הקוד האישי שלו, אתם יכולים פשוט בלחיצת כפתור אחת לנטרל את הקוד ולפתוח את הלוקר. אז לפני שאתם בוחרים מערכת לוקרים לספא אותו אתם פותחים, לחדר הכושר או לכל פעילות אחרת, התייעצו עם המומחים וודאו שאתם בוחרים בלוקרים הטובים ביותר.

הזמנת ספא מומלץ מבצעי ספא
השאירו פרטים ונחזור אליכם