איך לבחור את הספא האידיאלי?

כולנו זקוקים להפוגה כלשהי מחיי היומיום האינטנסיביים והלחוצים. בדרך כלל, נמצא את ההפוגה הזו בדמות חופשה כלשהי בארץ או בחו"ל, או לחילופין – בביקור בספא, בו נוכל להתפנק עם עיסוי טוב, סאונה ועוד, ולהפוך את היום כולו למרגיע ומפנק. בארץ קיימים אלפי בתי ספא, חלקם טובים יותר וחלקם פחות, אז כיצד נבחר את הספא האידיאלי והטוב ביותר עבורנו, כך שנוכל לחוות חוויית רגיעה מושלמת ומהנה? לפניכם המדריך השלם.

הספא

לפני הכל, יש לתת את הדעת על הספא עצמו. ככל שהספא יפה ומטופח יותר, כך סביר להניח שהוא גם איכותי יותר. על מנת להתרשם מהספא וממראהו, ניתן לבקר באתרי האינטרנט של בתי הספא השונים, או אפילו להגיע פיזית לספא ולהביט מעט מסביב. בדרך כלל, ניתן יהיה לזהות בקלות אם הספא מטופח או מוזנח, ולבסס את ההחלטה על פי הדברים שבהם חזינו. בנוסף, רצוי כי הספא יחזיק במתקנים איכותיים – כמו למשל מתקן סאונה, ג'קוזי, בריכה ועוד, על מנת שאכן נוכל לחוות בו חוויית רגיעה מושלמת ומטפחת, הן עבור הגוף והן עבור הנפש. עוד דבר שכדאי לתת עליו את הדעת הוא הכיבוד המוגש בספא. ארוחות אינן בהכרח עניין סטנדרטי בכל ספא, אך רצוי שהספא יציע למתארחים בו לפחות כיבוד קל הכולל פירות, שוקולדים, שתייה קלה ויין.

העיסוי

אחת הסיבות המרכזיות שבגינן אנו הולכים לספא, היא העיסוי. חשוב להבין כי לא כל עיסוי אשר אותו אנו מקבלים בספא הינו בהכרח עיסוי איכותי ומקצועי. פרט לבזבוז הכסף בקבלת עיסוי שכזה, מיותר לציין שקבלת עיסוי מאדם שאינו מוסמך לכך עשוי לגרום לנו לנזקים ולכאבים, שעלולים גם ללוות אותנו במשך שבועות ואף חודשים ארוכים. מסיבה זו, יש לבחור אך ורק בספא בו קיימים מעסים מקצועיים, המחזיקים בהכשרה ובתעודה מתאימה. ככל שהמעסה מקצועי יותר, כך איכות העיסוי תהיה גבוהה יותר ונקבל תמורה טובה יותר לכספנו. כמו כן, רצוי שבית הספא יציע למתארחים בו מגוון סוגי עיסויים שונים, כך שנוכל לבחור עבורנו את העיסוי המתאים ביותר.

החבילה

מרבית בתי הספא מציעים למתארחים בהם חבילה כלשהי. לרוב, חבילה זו תכלול עיסוי, שימוש במתקנים ועוד. בכל מקרה, רצוי לבדוק היטב מה כוללת החבילה ואם היא אכן עונה על כל הדרישות והציפיות שלנו. כך, למשל, ישנן חבילות הכוללות גם ארוחת בוקר ושהייה בסוויטה למספר שעות, וישנן חבילות הכוללות רק כיבוד קל, עיסוי ושימוש במתקני הספא. על מנת למנוע אי נעימויות, מומלץ לברר את העלויות מראש ולהתאים עבורנו את החבילה האידיאלית.

המיקום

בכל הנוגע למיקום הספא, ניתן לבחור מחד בספא קרוב יותר לבית – על מנת שלא ניאלץ לנסוע למרחקים. מאידך, ישנם אנשים שמעדיפים דווקא להתרחק ככל הניתן מהשגרה, ועבורם, דווקא ספא מרוחק ומבודד יותר יהווה את הפתרון המושלם. גם במקרה זה, יש לבחון כל מקרה לגופו ולהתאים את הספא באופן אינדבידואלי לכל אחד.

הזמנת ספא מומלץ מבצעי ספא
השאירו פרטים ונחזור אליכם